Vlajková loď vycházející smartphonové hvězdy vyplouvá ze španělských přístavů do Česka

Druhá nejprodávanější značka chytrých telefonů ve Španělsku za rok 2015 se rozhodla zakotvit svou vlajkovou loď MIX v našich přístavech. Doogee se poprvé objevil ve Španělsku v roce 2013 a za pouhé dva roky se mu podařilo téměř ovládnout tamější trh. S vysokým poměrem výkon / cena a módním designem získal Doogee velkou popularitu ve světě a nyní se rozhodl vzít český trh s chytrými telefony útokem.

Doogee MIX je nejmenší bezrámečkový telefon na světě a nabízí 4GB i 6GB verzi. Gorilla Glass 5, 16 + 8MP duální fotoaparát, masivní operační paměť RAM, jednoduché uživatelské rozhraní, čistý displej, dlouhá výdrž baterie a pohledný design jsou rozhodně ty správné argumenty, kterými chcete podpořit útok na čelní pozice nejprodávanějších smartphonů. Tedy alespoň v této cenové kategorii.

Špičkový španělský design telefonů Doogee je společně s bezkonkurenční cenovou dostupností a stabilním výkonem háčkem, na který se chytne obzvláště mladší generace. Navíc se model Valencia DG800 může pyšnit titulem nejpopulárnějšího telefonu pro ženy v Malajsii, kde v roce 2015 uhranul místním. Doogee se také řadí mezi top značky telefonů v Rusku a Alžírsku.

Od svých skromných začátků ve Španělsku se závazkem k tvorbě telefonů s vysokým výkonem, dostupnými cenami a elegantním designem urazil Doogee dlouhou cestu. A to zejména díky silnému partnerství s fotbalovým klubem Villarreal C.F., které se později projevilo jako klíčové pro úspěch ambiciózní značky. Stejný postup zvolil Doogee i v Malajsii, kde se spojil s dalším fotbalovým týmem Johor Darul Takzim.

Minulý rok pokračoval Doogee v expanzi na ostatní trhy se zaměřením na Afriku. Oddělit Doogee a fotbal už bude téměř nemožné, a to obzvláště díky nejnovějšímu parnterství s Premier League v Anglii, kde se momentálně mluví i o možné speciální Premier Leauge edici telefonu Doogee MIX.

Jméno značky Doogee pochází z čínského “Dao Ge” (道格). “Dao” se dá v čínštině překládat jako “spravedlnost”, “pravda” či “ta správná cesta”, ale přesnější překlad nejspíš najdeme ve staročínském “vydat se na cestu”. “Ge” můžeme překládat jako “reformovat” či “jedinečné morální vlastnosti”. Spojení “Dao Ge” tedy prezentuje inovaci, důvěru v nové technologie a velká očekávání.

Kontaktujte nás
Michal Vlasak Havas PR Prague s.r.o.
Michal Vlasak Havas PR Prague s.r.o.
O společnosti Havas PR Prague s.r.o.

Havas PR Prague s.r.o.
Letenské sady 1500
170 00 Praha 7
Czech Republic