Sklizeň ovoce je hračka

Středa, 19. července 2017 — Léto vrcholí a podzim je co nevidět tady. Zahrady se zaplní popadanými plody a vás čeká jejich pravidelný sběr a taky nebezpečí v podobě vos a jiného hmyzu, který se kolem rojí. Teď už se ale nebudete muset pro každý spadlý kousek ovoce shýbat, protože je tu novinka v podobě sběrače spadaného ovoce od firmy Gardena. Sklízení úrody na vaší zahradě nebylo nikdy snadnější, a tak málo namáhavé. 

Pohodlná manipulace

Otočný sběrač nasadíte jednoduše na jakoukoliv násadu Gardena combisystem. Rolováním jej posouváte po zemi a díky pružným plastovým vzpěrám sbíráte ovoce o velikosti 4 až 9 centimetrů. Větší plody pak naberete praktickou lopatkou na boku sběrače, nebo se s ní dostanete na méně přístupná místa pod keři a stromy. Stejným bočním otvorem pak plody přesypete do koše či nádoby, aniž byste se museli ohýbat. Nejsou zapotřebí další nástroje, manipulace je velmi snadná a rychlá. Nechte vaše ratolesti, ať sbírají úrodu do košíků a vy si šetřete energii a záda.

Jednoduše kombinovatelný

Ke sběrači ovoce se hodí všechny násady Gardena combisystem bez ohledu na materiál, z kterého jsou vyrobeny (dřevo, hliník) nebo jejich délku (130, 150, 180 cm). Sběrač jednoduše nasunete na násadu a pevně přišroubujete, pak už můžete pojíždět po trávníku se stoprocentním nasazením.

 

Tuto praktickou pomůcku každého pečlivého zahrádkáře oceníte i při sbírání popadaných ořechů a kaštanů.

 

NOVINKA! Sběrač spadaného ovoce GARDENA

Doporučená prodejní cena 1320 Kč včetně DPH.

 

Combisystem násady od firmy Gardena:

 

Combisystem dřevěná násada FSC® 100%

Dřevěná 180 cm dlouhá násada má neklouzavou povrchovou úpravu. Je vyrobena z vysoce kvalitního jasanového dřeva, které je původem z Evropy a tlumí vibrace.

Doporučená prodejní cena 450 Kč včetně DPH.

Combisystem násada Ergoline Alu 130

Hliníková 130 cm násada je opatřena drážkovanou plastovou povrchovou úpravou. Zahnuté držadlo zabraňuje sklouzávání rukou. Násada je mimořádně lehká a pevná.

Doporučená prodejní cena 490 Kč včetně DPH. 

 

O společnosti Gardena:

Od roku 1961, kdy byla Gardena založena v německém Ulmu, je firma synonymem pro inovace a inteligentní řešení zahradních systémů. Gardena vždy představovala ukázkové koncepty, které obohatily trh a byly výsledkem technického pokroku. Právem je proto z hlediska mezinárodní konkurence jednou z nejsilnějších značek v zahradním sektoruSpolečným měřítkem pro všechny výrobky Gardena je vysoká kvalita, nezaměnitelný design a snaha vyhovět požadavkům uživatelů na ještě větší pohodlí a užívání si na zahradě.

Od roku 2007 je Gardena součástí Husqvarna Group. Další informace naleznete na webových stránkách www.gardena.cz

Barbora Čapková Husqvarna Marketing
Lucie Strnadová Media Relations and Event Director at Havas PR Prague s.r.o.