POCTIVĚ UVAŘENÉ A ZAVAŘENÉ POLÉVKY

úterý, 26. června 2018 — Polévky představují jeden z nejlepších pokrmů k rodinnému obědu nebo večeři. Jsou plné zeleniny, luštěnin, masa, a přestože jsou lehké, pěkně zasytí a zahřejí. Navíc dodají potřebné tekutiny, což je v létě potřeba dvojnásob. Pokud během prázdnin trávíte spoustu času mimo domov, hrnec voňavé polévky oceníte o to víc. Nemáte-li “navařeno”, stačí sáhnout do spíže pro poctivě uvařenou a zavařenou polévku od Vitany, která je plná masa a zeleniny přímo od farmářů.

Zelenina z pole rovnou do sklenice

Jistě jste od maminek a babiček slýchávali, že polévka je grunt (a maso špunt!). Polévky jsou zkrátka zdravé! Jsou lehce stravitelné, dodávají tělu důležité látky, vodu i energii a neobsahují mnoho kalorií. Někteří odborníci je doporučují jíst jednou denně po celý rok. A když polévku, tak poctivou, sytou a z kvalitních surovin. Pečlivě vybraná zelenina přímo od farmářů je základem zavařených polévek od Vitany, které neobsahují přidaný glutamát, palmový olej, barviva ani konzervační látky. K dostání jsou ve čtyřech tradičních variantách, které my Češi milujeme: Hovězí polévka, Gulášová polévka, Hrachová polévka a Bramboračka.

Snadno a rychle! A navíc chutně a ekologicky

Velkým plusem je také snadná a krátká příprava. Obsah sklenice stačí vylít do hrnce, zalít stejným množstvím vody (u hovězí varianty se přidává dvojnásobek) a za občasného míchání 2 -5 minut povařit (1 balení/ 4 porce).

Speciálním bonusem je patentované víčko, které se jednoduše otevírá a lze opakovaně použít. Sklenici s víčkem tak můžete později využít při zavařování jiných potravin.

 

Hovězí polévka, Gulášová polévka (500 g), Hrachová polévka, Bramboračka polévka (530 g). Doporučená cena výrobku je 69, 90 Kč.