INDULONA NAVAZUJE NA ÚSPĚCHY A UVÁDÍ NA TRH DALŠÍ NOVINKY

Středa, 17. května 2017 — Indulona, nejoblíbenější značka krémů na ruce v Česku i na Slovensku, roste. Navazuje na  úspěšný redesign krémů na ruce v roce 2015 a na loňský vstup do zcela nové produktové kategorie. V letošním roce rozšiřuje nabídku péče o pokožku celého těla. Úspěšnou produktovou řadu doplní krémy na ruce Indulona kamilková a Indulona rakytníková. Zároveň nejprodávanější Indulonu Original a Indulonu měsíčkovou najdete od května v obchodech také jako tělové krémy v menším balení „do kabelky“. Oba jsou k dostání i ve velké dóze. Distributorem značky je na českém trhu společnost Saneca Trade CZ.

Indulona patří mezi kultovní značky a její příběh trvá bezmála 70 let. Je lídrem kategorie krémů na ruce, téměř každý druhý zakoupený krém na ruce v ČR je právě od této značky. Ročně vyrobí bezmála 6 milionů krémů a během jedné minuty se v závodě respektujícím podmínky farmaceutické kvality vyrobí 110 výrobků Indulona.

V roce 2015 značka zahájila novou životní etapu. Odvážný redesign změnil „tvář“ krémů na ruce. Následoval vstup do zcela nové produktové kategorie v roce 2016. To vše ji posunulo z hlediska prodejů i budování image. Loňské novinky v podobě tělových mlék a krémů se ihned po uvedení na trh těšily velkému úspěchu a zařadily se mezi první desítku ve svých kategoriích vedle dlouhodobě zavedených značek.

Má-li být značka úspěšná, je třeba ji neustále rozvíjet a jít naproti přáním zákazníků. Proto přinášíme na trh oblíbené krémy i ve variantách menších cestovních balení. Indulona staví na výjimečných recepturách, které jsou osvědčené desítky let, i proto v letošním roce zákazníkům navracíme zpět výrobky, které se dříve těšily veliké oblibě. Každý si tak může vybrat svou Indulonu, oblíbenou ať už pro její účinky, vůni, či pro praktičtější balení,“ říká MUDr. Richard Král, jednatel společnosti Saneca Trade CZ.

Nové velikosti se dostalo nejprodávanějším produktům Indulona Original a Indulona měsíčková, které mohou nyní zákazníci zakoupit i v cestovním balení (75 ml krém na tělo), a to ve většině prodejen obchodních řetězců, drogeriích a také v lékárnách. Krém na tělo z měsíčkové řady se prodává také ve velké 250 ml dóze. Pro pokožku těla bude šetrnou hloubkovou regenerací. Péči
o ruce doplnila Indulona kamilková s Indulonou rakytníkovou.

Indulona po generace všestranně pečuje o naši pokožku. Jako svou oblíbenou značku ji v průzkumu Saneca Trade CZ uvedlo 63 % respondentů.

  

www.indulona.cz

Markéta Hrabánková PR Manager at Havas PR Prague s.r.o.