Havas zajistí PR pro společnost Stora Enso a posiluje tým

Středa, 17. ledna 2018 — Vítězem výběrového řízení na PR služby pro finskou společnost Stora Enso se stala agentura Havas PR. Jejím hlavním úkolem bude české veřejnosti představit dřevěné pelety jako ekologickou a dostupnou alternativu tradičních způsobů vytápění.

Stora Enso je předním dodavatelem obalů, biomateriálů, papíru a dřeva, přičemž se zaměřuje na nahrazování fosilních materiálů obnovitelnými zdroji, zejména dřevem. Vyrábí i unikátní materiály ke stavbě celodřevěných domů a konstrukcí. V Česku provozuje pilu ve Ždírci nad Doubravou, kde vyrábí pelety z odpadu vzniklého při zpracování dřeva.

„Pelety jsou úžasný produkt, s nulovou bilancí emisí CO2, navíc cenově srovnatelný s jinými komfortními způsoby vytápění. Chceme v komunikaci využít aktuálně vypsané kotlíkové dotace a povzbudit zájem o toto řešení,“ říká Michal Vlasák, Co-Managing Director Havas PR Prague.

Jako PR Executive se bude klientovi Stora Enso věnovat Petra Vomelová, která do agentury nastoupila na konci roku 2017. Dále se věnuje značkám Vitana, Möller´s a Grévin Praha. Petra Vomelová absolvovala obory Mezinárodní vztahy a evropská studia, Teorie a filozofie komunikace a Mediální studia na FSV UK. Podílela se na projektu Plzeň – Evropské hlavní město kultury, pracovala jako copywriter pro Seznam.cz a psala pro filmové festivaly. V PR mezi její klienty patřil i Heineken Česká republika.

Další posilou Havas PR se stala Daniela Orgoníková, která po roce na pozici stážistky povýšila na PR Executive. V agentuře se věnuje klientovi Indulona a několika značkám společnosti Walmark. Absolvovala obor Marketingová komunikace a public relations na FSV UK, kde pokračuje na oboru Mediální studia. V minulosti působila jako redaktorka v online médiích, věnuje se projektu „Do Německa na zkušenou“ a podpoře německého jazyka v Česku.

Po krátké odmlce se do agenturního týmu nedávno vrátila Lenka Vojnová, když nastoupila rovněž na pozici PR Executive. Věnuje se zejména produkci eventů. Absolvovala obor Marketingová komunikace a public relations na FSV UK a Multimedia v ekonomické praxi na VŠE, kde pokračuje ve studiu Informačního managementu. V minulosti si vyzkoušela redakční práci v studentském rádiu během zahraničních studií ve Finsku a produkovala úspěšný studentský snímek Sorry.

Petra Vomelová
Daniela Orgoníková
Lenka Vojnová
Logo Stora Enso